Menu
Fit-Max Bydgoszcz - Twój klub, Twoja siłownia!
Fit-Max Bydgoszcz - Twój klub, Twoja siłownia!

O NAS

 FIT-MAX GYM 

 

Na prawie 800 m2 mamy do zaoferowanie kompleksowy zestaw maszyn do ćwiczeń.

Największy na Bartodziejach Klub fitness i siłownia oferuje karnety w konkurencyjnych cenach bez podpisywania umowy lojalnościowej.

W cenę karnetu wchodzą:

- Siłownia

- Strefa Cardio

- Fitness

- Sauna

- Rozpisanie planu treningowego

- Porady suplementacji

- opieka trenera

 

Klub Został podzielony na kilka stref:

 

1.

Siłownia - oferuje pełen zakres maszyn oraz wolnych ciężarów, sala cardio gdzie do dyspozycji użytkowników oddane są rowerki, orbitreki, bieżnie, a także ergometry wioślarskie oraz kajakarskie marki Life Fitness do wykonywania wszystkich ćwiczeń.                                    Podczas wykonywania ćwiczeń nasza kadra zadba o bezpieczeństwo oraz komfort, a także dopilnuje aby prawidłowo wykonywać ćwiczenia.

2.

Fitness - zajęcia grupowa o różnym natężeniu ruchowym

 

TBC (Total Body Condition)| zajęcia ogólnorozwojowe poprawiające kondycje fizyczna i wzmacniające cale ciało z możliwością użycia hantli, stepu, pilek badz innych przyborowi


STEP 1 - zajęcia choreograficzne dla osób początkujących   z użyciem stepu. pozwalają krok po kroku zapoznać się z nazewnictwem kroków oraz łączenia ich w łatwe układy choreograficzne 


STEP 2 - zajęcia choreograficzne z użyciem stepu dla osób zaawansowanych, składające się z bardziej zaawansowanych kroków. zajęcia wplywaja na poprawę kondycji , poprawiają koordynacje ruchowa i wzmacniają ciało.


FAT BURNING - zajęcia choreograficzne ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej . prowadzone w umiarkowanym tempie polegające na łączeniu kroków tanecznych w układ choreograficzny . zajęcia dla wszystkich.  


ABT - zajęcia wzmacniające dolne partie ciała ( brzuch, biodra, pośladki i brzuch) zajęcia dla wszystkich.

 

SHAPE- zajęcia kształtujące wzmacniające . wszystkie grupy mięśniowe z uzyciem gum hantli i piłek . zajęcia dla wszystkich . 

FIT BALL - zajęcia ogólnorozwojowe z użyciem dużych piłek wzmacniające cale ciało oraz poprawiające równowagę i koordynacje ruchowa. zajęcia dla wszystkich  
 
STRECHING - zajęcia rozciągające wszystkie grupy mięśniowe . trening zwiększa elastyczność mięśni , ruchowość stawów, likwiduje przykurcze , działa relaksacyjnie i odprężająco. zajecia dla wszystkich. 
 
AEROBOXING - zajęcia choreograficzne łączące w sobie klasyczne elementy fitnessu ze sztukami walki ( karate, boks, kickboxing ) . prowadzące w rytm energicznej muzyki pozwalają spalić dużą ilość kalorii. zajęcia dla średnio zaawansowanych.
 
 
CELLULIT KILLER -na tych zajęciach skupiamy się na częściach ciała objętych cellulitem czyli tzw. skórką pomarańczową . Są to zajęcia spalające  -wzmacniające. Pierwsza część zajęć składa się z prostej choreografii, która służy podniesienia tętna w celu lepszego spalania tkanki tłuszczowej. Druga część zajęć poświęcona jest wzmacnianiu i kształtowaniu ud, pośladków oraz brzucha.
 
 
TRENING OBWODOWY - Trening obwodowy jest to trening polegający na ćwiczeniu wszystkich partii i grup mięśniowych na przemian po sobie. Maszyny z serii Life Fitness umożliwiają wykonanie tego treningu na 10 stacjach, angażujących na przemian przeciwstawne partie mięśniowe np. klatkę i plecy.

Trening w tej strefie dodatkowo wzmacnia układ krążeniowo-oddechowy. Poprzez zaangażowanie wszystkich grup mięśniowych niesamowicie przyspiesza spalanie tłuszczu. Buduje również wytrzymałość i wydolność mięśniową.

Ten rodzaj treningu polecamy osobom w każdym wieku, o różnej wydolności fizycznej i chcącym zmaksymalizować efekty w jak najkrótszym czasie.
 
 

 

FUNCTIONALBALL - trening funkcjonalny na którym wykorzystywane są piłeczki heavy ball oraz inne sprzęty pozwalające na wykonanie treningu mięśni głębokich. Są to zajęcia wzmacniające skupiające się na tych mięśniach, które nie są poruszane na zwykłych zajęciach wzmacniających.

ZGRABNE POŚLADKI - chcesz mieć jędrne i zgrabne pośladki o to zajęcia dla ciebie. Podczas 50-minutowego treningu złozonego z prostej choreografii oraz ćwiczeń wzmacniających mięśnie pośladkowe oraz ud kształtujemy jakże ważne dla nas części ciała.
 

TRENING MOTORYCZNY 

oparty jest na podnoszeniu ogólnej wydolności organizmu, rozwijania zdolności koordynacyjnych i wykonywaniu trudnych zadań ruchowych wymagających siły, zręczności, zwinności, szybkości i wytrzymałości. Zasadą treningu jest maksymalna intensywność treningu, odpowiednio ustalony czas trwania ćwiczenia oraz przerw wypoczynkowych, umożliwia wykonywanie do końca jednolitej, intensywnej pracy. Dzięki temu w krótkim czasie można pozbyć się zbędnych kilogramów oraz znacząco poprawić kondycję

 


3. SPORTY WALKI

 
 
 
 
 
BOKS TECHNIKA - podstawowe techniki bokserskie, pierwsze kroki w sportach walki zajęcia także dla kobiet. Bardzo ciekawe zajęcia pokazujące nie tylko technikę bokserską ale także koordynację ruchową. Zajęcia bardzo poprawiają kondycję i pozwalają zrzucić wagę.
 
 

 

3.

 

 

SAUNA – pomieszczenie, w którym panuje wysoka temperatura i wysoka  (w zależności od rodzaju sauny), w którym spędza się od kilku do kilkunastu minut. Pobyt w saunie ma właściwości poprawiające krążenie. Po pobycie w saunie bierze się zwykle kąpiel w chłodnej wodzie.
Korzystanie z sauny wyklucza osoby z chorobami min układu krążenia i przed korzystaniem najlepiej skonsultować wizyty z lekarzem.

 

 

 

 

 

        

        


Galeria: klub

Partnerzy Fit-Max GYM Bydgoszcz

Lokalizacja Fit-Max GYM Bydgoszcz